Biuro Nieruchomości SURMITEX współpracuje z renomowaną firmą wyszukującą najtańsze na rynku kredyty hipoteczne, mieszkaniowe, konsolidacyjne, gotówkowe, inwestycyjne oraz refinansowanie. W swojej ofercie posiada kredyty hipoteczne wszystkich banków oraz innych instytucji finansowych. Współpracuje obecnie z ponad 25 bankami, dzięki czemu każdy Klient znajdzie tu ofertę kredytową dostosowaną do swoich osobistych wymagań. Załatwię kredyt na dowolną nieruchomość, nie koniecznie z mojej oferty.

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa finansowego w moim biurze?

  • Bezpłatne doradztwo! Korzystanie z usług doradców jest bezpłatne. Jeśli zdecydujecie się Państwo zaciągać kredyt hipoteczny za pośrednictwem mojego biura, wszelkie opłaty i prowizje będą tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z bankami. Co więcej, mamy możliwość negocjowania indywidualnych warunków kredytu dla swoich klientów.
  • Dowolna pora i czas spotkania! Współpraca ze mną to oszczędność czasu. Doradca spotka się z Państwem w dogodnej dla Was porze i miejscu dzięki czemu zaoszczędzicie cenny czas. Spotkanie, po wcześniejszym umówieniu, może odbyć się również w Państwa w domu, biurze lub innym, dowolnym miejscu.
  • Doradzamy obiektywnie! Nie jesteśmy związani kapitałowo z jakąkolwiek instytucją finansową. Dlatego nasze doradztwo jest obiektywne. Jeśli polecamy klientowi jakiś bank, wiemy po prostu, że jego oferta jest dla klienta najlepsza i optymalna.
  • Indywidualna opieka! Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedząc na co należy zwrócić uwagę, jakie dokumenty przygotować. Dzięki indywidualnej opiece doradcy oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami szybko i skutecznie otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami swojej nieruchomości.

Dla Klientów Biura Nieruchomości SURMITEX,  firma z którą współpracuję w poszukiwaniu najkorzystniejszego kredytu, przygotowała specjalną ofertę promocyjną. Należy tylko podać kod promocyjny:  21696971W

Kalkulator kredytowy