Pośrednictwem w obrocie nieruchomościami w sposób zawodowy zajmuję się od lutego 2001r. Jestem właścicielem małego lokalnego biura nieruchomości, które zajmuje się mniejszą ilością nieruchomości ale z większą skutecznością. Założeniem mojej firmy jest profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta oraz Państwa zaufanie. Powierzając komuś sprawy naszego majątku chcemy, aby zajął się nim ktoś odpowiedzialny. Przede wszystkim chcemy czuć się bezpiecznie. Moi klienci właśnie tak się czują. Jeżeli chcecie Państwo aby bezpiecznie i sprawnie zająć się Państwa mieszkaniem, domem, działką zapraszam do mnie. Jeżeli nie macie głowy do tych wszystkich formalności, dokumentów to też zapraszam do mnie. Osobiście służę wiedzą i doświadczeniem klientom, którzy korzystają z usług mojego biura. Zapewniam pomoc w rozwiązywaniu niejednokrotnie trudnych problemów związanych z realizacją transakcji, rzetelność, fachowość, bezpieczeństwo oraz miłą obsługę. Staram się aby klienci byli zadowoleni z mojej usługi . Często wracają do mnie ponownie,aby realizować swoje kolejne potrzeby i polecają usługi mojego biura swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym.

Biuro Nieruchomości SURMITEX Mirosław Sural, Pośrednik i Doradca Rynku Nieruchomości, licencja zawodowa nr. 5488 wydana przez Ministra Transportu i Budownictwa dnia 3.01.2006r, znajduje się w woj. mazowieckim, powiecie otwockim, gminie Celestynów.

Oferuję pośrednictwo przy zakupie i sprzedaży: mieszkań, domów, nieruchomości komercyjnych, działek rolnych, rekreacyjnych, budowlanych i przemysłowych i.t.p.

Przyjmuję nieruchomości do sprzedaży głównie z warszawy i okolic, wszystko zależy od klienta. Jak jest taka potrzeba to też z dużo większych odległości.

Jestem członkiem PTEiDRN - Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, należącego do Federacji PPRN - Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości.

Oferuję bez dodatkowych kosztów pomoc przy uzyskaniu najtańszego kredytu hipotecznego z oferty wszystkich banków i innych instytucji finansowych oraz kredytów dedykowanych na inne cele przez te banki.

Zapraszam do zapoznania się z moją aktualną ofertą.

Przyjdź do mnie a nie będziesz żałował tego kroku.

 

Nieruchomości SURMITEX Mirosław Sural

05-430 Zabieżki, ul. Olchowa 3

NIP 532-107-06-33, REGON  016932346 

Nr. ewidencji  działalności gospodarczej 1811 prowadzonej przez Wójta Gminy Celestynów

Licencja zawodowa  nr. 5488

www.surmitex.nieruchomosci.pl,  e-mail: biuro@surmitex.nieruchomosci.pl